Šonedēļ Rīgas atklātajā čempionātā florbolā tika aizvadītas septiņas spēles, piedāvājam plašāku ieskatu tajās.

 

“FK Carnikava” pirmā uzvara šajā sezonā

Pirmo uzvaru šajā sezonā izcīnīja “FK Carnikava” florbolisti apspēlējot “JagerTeam” ar rezultātu 8:3 spēlējot izbraukumā. Spēli aktīvāk iesāka Carnikavas florbolisti izvirzoties pirmajā periodā vadībā ar rezultātu 4:0, kas ļāva ielikt pamatu veiksmīgam spēles turpinājumam. Interesanti, ka pēc tik aktīva pirmā perioda Carnikavas izpildījumā, otrais periods palika bez vārtiem, abām komandām vienīgi apmainoties ar noraidījumiem. Spēles trešajā periodā abas komandas atdzīvojās, “JagerTeam” pēc divu periodu klusēšanas iemeta 3 vārtus, bet ar nebija gana. “Carnikava” tikmēr iemeta papildus četrus vārtus un izcīnīja panākumu šajā mačā 8:3. Rezultatīvākais spēlētājs “FK Carnikava” rindās bija Kristiāns Jānis Rinkēvičs kurš šajā spēlē atzīmējās četriem punktiem (3+1). Par labākajiem spēlētājiem šajā spēlē tika atzīti vārtsargs Artūrs Pudans no “FK Carnikava” vienības tiekot galā ar 19 metieniem, tikmēr “JagerTeam” par labāko tika atzīts Kristers Puķītis, kurš šajā spēlē atzīmējās diviem vārtiem.

 

Pigarevs ar sešiem punktiem kaldina “FBK Baloži” uzvaru

Otro uzvaru šajā sezonā izcīnīja “FBK Baloži” vienība apspēlējot “Oligarhi” komandu diezgan rezultatīvā spēlē ar rezultātu 12:9. Spēli aktīvi iesāka abas vienības, jo spēles pirmā perioda beigās rezultāts rādija 5:4 Baložu vienības labā. Otrajā periodā Baložu vienība guva vēl piecus vārtus, kamēr “oligarhi” komanda tikai divus, kas ļāva “FBK Baloži” komandai atrasties vadībā ar rezultātu 10:6. Trešajā periodā bīstamāku spēli uzspieda “Oligarhi” komanda, gūstot trīs vārtus, kamēr Baloži tikai divus, bet tas nebija traucēklis uzvarēt šo spēli “FBK Baloži” izcīnīja otro uzvaru šajā sezonā ar rezultātu 12:9. Rezultatīvākie spēlētāji “FBK Baloži” rindās bija Edvards Pigarevs, tiekot pie sešiem punktiem (3+3) un Artūrs harijs Jansons, kurš šajā spēlē atzīmējās ar pieciem punktiem (3+2). Komandas “Oligarhi” rezultatīvākais spēlētājs šajā spēlē bija Haralds Kalniņš ar četriem punktiem (3+1).

 

 “NND” spēles beigās nolauž Rīgas “Lauvas” pārsvaru

Nedēļas interesantākajā spēlē starp divām Rīgas vienībām uzvarētājs bija nezināms līdz spēles beigām. Pie uzvaras beigās tiekot “NND” vienībai ar rezultātu 7:6. Neskatoties uz to, ka “Lauvas” spēlēja sešu vīru sastāvā ar vārtsargu tā parādīja cīņas sparu. Spēli aktīvāk sāka “Lauvu” vienība, kas pēc pirmā perioda bija vadībā ar rezultātu 3:1. Otrajā periodā dominaci rādija “NND” komanda gūstot četrus bez atbildes vārtus un izvirzoties vadībā 5:4. Neskatoties uz viena spēlētāja rezervi “Lauvu” komandai, tā atkal spēja izvirzīties vadībā šajā spēlē trešā perioda vidū panākot 6:5. “NND” komanda atkal izvirzījās vadībā, gūstot divus vārtus ar 40.sekunžu starpību. Rezultāts nemainījās līdz spēles beigām, “NND” vienība šo sezonu bija sākusi ar uzvaru 7:6 pret Rīgas “Lauvas”. Par rezultatīvākajiem spēlētājiem šajā spēlē tika atzīti “NND” vārtsargs Kristaps Vērdiņš un Rīgas “Lauvas” uzbrucējs Daniels Ģederts, kurš šajā spēlē atzīmējās ar 3 vārtiem, saucamo hat-trick. 

Pēcspēles komentāru sniedza Rīgas “Lauvas” spēlētājs Krišs Spirks, kurš šajā spēlē atzīmējās ar četriem punktiem (3+1):

"Seši! Mēs bijām tikai seši! Neko darīt cik bijām, tik bijām, vilkām. Vārtsargs arī cik varēja paņemt, tik paņēma. Ko var īsti gribēt, ja 12 spēlētāji no pagājušās sezonas ir aizgājuši prom. Komandā esam septiņi no pērnās sezonas, bet atnāca seši uz spēli."

 

“Rockets” RAČF debitē ar uzvaru Spuņciemā

Šonedēļ Rīgas atklātajā čempionātā florbolā debitēja “Rockets” komanda un diezgan pozitīvi, izbraukumā apspēlējot “DTG” komandu ar rezultātu 8:4. Pirmais periods noslēdzās līdzvērtīgi neizšķirti 1:1. Otrajā periodā “Rockets” komanda bija pārāka gūstot četrus vārtus, kas ļāva rezultātam uz tablo rādīt patīkamu 5:2 pirms izķirošās trešdaļas. 3.minūtes līdz spēles beigām “DTG” bija samazinājusi rezultāta starpību līdz -1 – 4:5. Bet “Rockets” komanda neļāva sabojāt savu debijas spēli Račf un guva spēles beigās trīs vārtus, kas ļāva uzvarēt šo spēli ar rezultātu 8:4. Rezultatīvākais “Rockets” rindās bija Armands Ivulāns, kurš šajā spēlē atzīmējās ar četriem punktiem (2+2). Par šīs spēles rezultatīvākajiem spēlētājiem tika atzīti Niks Mežiņš mājinieku rindās, bet viesu rindās labākais bija Edgars Zīle.

 

“Labi Būs” sagrauj pērnās sezonas čempionus 2.divīzijā

Tāpat kā “Rockets” komanda, savu debiju Svētes pamatskolā, Rīgas atklātajā čempionātā florbolā piedzīvoja “Labi Būs” komanda, kas pēdējās divās sezonās labus rezultātus parādījusi Vasaras līgā. “Labi Būs” sastāvu lielākoties veido “Saulkalne” florbolisti no pērnās sezonas, komandas kas šogad nestartē Rīgas čempionātā. Šonedēļ “Labi Būs” komandai pretī nāca pērnās sezonas čempioni 2.divīzijā “JeNo-2” komanda. Jau spēles pirmajās minūtēs aktīvāk sāka “Labi Būs” komanda izvirzoties vadībā ar 5:0. Spēles turpinājumā “JeNo” vienība atguva vienus vārtus, bet ar to noslēdzās pirmais periods. Otrais periods aktīvāk iesākās “JeNo” komandai, tai gūstot divus vārtus un samazinot rezultātu uz 3:5. Bet “Labi Būs’’ komanda neizslēdzās, gūstot četrus vārtus un otrajā periodā dodoties pārtraukumā ar rezultātu 9:4. Trešajā periodā “Labi Būs” turpināja dominanci un nosl;ēdza spēli uz pozitīvas nots ar rezultātu 12:5. Rezultatīvākie spēlētāji “Labi Būs” vienībā ar pieciem punktiem bija Lauris Biezais (5+0) un Edgars Zeidlers (1+4).

 

“FK Marvelous” sīvā cīņā atnes Ikšķilei otro zaudējumu sezonā

Otro neveiksmi pēc kārtas piedzīvoja pērnās sezonas čempioni “FK Ikšķile” florbolisti piekāpjoties pērnās sezonas pastarītei “FK Marvelous” vienībai ar rezultātu 2:4. Pirmais periods aizritēja līdzvērtīgi, abām komandām nospēlējot 1:1. Otrajā periodā labāku spēli parādīja “Marvelous” komanda, kas ļāva viņiem gūt divus vārtus un panākt 3:1. Var teikt viss šajā  spēlē bija noteikts otrajā periodā, jo trešais periods aizritēja tieši kā pirmais noslēdzoties 1:1. Spēle noslēdzās 4:2 “Marvelous” labā. Par labāko spēlētāju mājinieku rindās tika atzīts Valdis Kronis kurš šajā spēlē izcēlās ar diviem punktiem (1+1), bet viesu rindās labākais bija Ritvars Rebainis.

 

“RF Blice” otrā uzvara divās spēlēs

Otrās spēles šajā sezonā aizvadīja “RF Blice” un “Veču Lauks” komandas. Pēc sīviem diviem periodiem uzvaru izcīnīja “RF Blice” komanda ar rezultātu 7:3. Pirmie divi spēles periodi aizritēja līdzvērtīgā garā, pēc otrā perioda rezultāts rādija 2:2 un likās, ka spēles trešais periods aizritēs tādā pašā garumā. Tomēr spēles trešajā periodā “RF Blice” bija daudz pārāki un prata novest spēli līdz galam, par labu sev. Beigu rezultāts 7:3 Blices labā. Rezultatīvākais Blices rindās bija Edijs Sāvičs, kurš šajā spēlē izcēlās ar trīs punktiem (2+1). Par labākajiem spēlētājiem šajā spēlē tika atzīti Toms Bukhards “Veču Lauks” rindās, kamēr “RF Blice” rezultatīvākais bija Ēriks Akulovs.

 

 

Aktuāli

VISI TRENIŅI UN SACENSĪBAS ATCELTAS UZ NENOTEIKTU LAIKU!


LEJUPIELĀDĒ RAČF PROTOKOLU (.XLS) >>>

Atbalstītāji

Komandu atbalstītāji

Gaidāmās spēles

Nav pasākumu

Čempionāts