Piedāvājam plašāku ieskatu Rīgas atklātā čempionāta florbolā aizvadītās nedēļas aktualitātēs.

 

“FK Jūrmala” debitē RAČF ar minimālu zaudējumu 

Šajā nedēļa debiju Rīgas atklātajā čempionātā florbolā piedzīvoja “FK Jūrmala” komanda, kas piekāpās “Labi Būs” komandai ar rezultātu 5:7. “Labi Būs komandā ar veseliem septiņiem punktiem izcēlās Edgars Zeidlers (6+1). Jūrmalnieku rindās rezultatīvākais bija Oskars Kirkils ar trīs punktiem (1+2), viņš arī tika atzīts par labāko spēlētāju Jūrmalnieku rindās, tikmēr “Labi Būs” komandā labākā spēlētāja balvu izpelnījās Aivis Barkovskis. Šobrīd “Labi Būs” komanda ar 20 punktiem atrodas otrajā vietā tabulā.

 

“FK Carnikava” pārbrauc pāri Blices florbolistiem  

Par nedēļas rezultatīvāko spēli parūpējās “FK Carnikavas” florbolisti, kas viesos sagrāva “RF Blice” ar rezultātu 16:6. Ar septiņiem punktiem Carnikavas komandas rindās izcēlās Dēvids Osītis (2+5), bet ar pieciem punktiem atzīmējās Jānis Boroduška. Tāpat ar četriem vārtu guvumiem izcēlās Jānis Kozlovskis un Jēkabs Krists Vīmanis. Par labāko spēlētāju “FK Carnikava” rindās atzina mača rezultatīvāko spēlētāju Dēvidu Osīti, bet mājinieku rindās labākā spēlētāja balvu izpelnījās Armands Aģis. Šobrīd “FK Carnikava” ar 15 punktiem dala 4-5. vietu turnīra tabulā.

 

“FK Ikšķile” otro spēli pēc kārtas atspēlējas mača gaitā un izcīna uzvaru

Otro uzvaru četrās spēlēs izcīnīja pērnā gada čempioni “FK Ikšķile” florbolisti, kas pārspēja “NND” florbolistus 8:6. Neskatoties uz to, ka Ikšķiles komanda bija iedzinējos spēles vidū ar rezultātu 1:4, viņi spēja atspēlēties un noslēgt spēli uz pozitīvas nots. Rezultatīvākais spēlētājs Ikšķiles komandā bija Armands Asniņš ar četriem punktiem (3+1), bet “NND” rindās labākais bija Kārlis Kontrims ar diviem punktiem (1+1).

 

“BRGD” apspēlē pērnās sezonas pāri darītājus

“BRGD/OC Limbaži” šajā nedēļā apspēlēja “DTG” komandu ar rezultātu 6:2, tieši “DTG” komanda pērnajā sezonā neļāva “BRGD” vienībai tikt finālā, jo tika zaudēts pusfinālā pret “DTG”. Šonedēļ viss ritēja savādāk, jau pēc otrā perioda “BRGD” bija vadībā 5:1 un pārliecinošā spēle aizsardzībā ļāva noteikt uzvarētāju šajā spēlē. Beigu rezultāts 6:2. Rezultatīvākie spēlētāji “BRGD” komandā ar diviem punktiem bija Jānis Strupis, Gatis Egle un Kaspars Ločmelis. “BRGD” turpina sezonu bez zaudējumiem, ar 20 punktiem dalīta 2.-3.vieta pagaidām.

 

Čiekurs ar 36 atvairītiem metieniem kaldina “JeNo-2” uzvaru

Ļoti labu spēli šonedēļ aizvadīja “JeNo-2” vārtsargs Dāvis Čiekurs, kurš ar 36 atvairītiem metieniem kaldināja “JeNo-2” uzvaru pret “Oligarhi” vienību ar rezultātu 7:3. Rezultatīvākie “JeNo-2” komandā ar trīs punktiem bija Ojārs Leja, Aleksandrs Piščugins un Juris Latišs. Par labāko spēlētāju “JeNo-2” komandā atzina Tomasu Neusu Lucu, bet mājinieku rindās labākā spēlētāja balvu izpelnījās Haralds Kalniņš.

 

Lastovska 11 punkti atnes “Rockets-2” komandai kārtējo uzvaru

Trešo uzvaru četrās spēlēs šonedēļ izcīnīja “Rockets-2” komanda, kas pārliecinoši pārspēja “Veču Lauks” komandu ar rezultātu 13:8. Šīs spēles varonis noteikti bija “Rockets-2” komandas kapteinis Imants Lastovskis, kuram šajā spēlē veseli 11 punkti (7+4). Viesu rindās rezultatīvākais bija Emīls Vilmenietis ar četriem vārtiem. Šajā spēlē arī var noteikti uzteikt abus vārtsargus, “Rockets-2” vārtsargam Robertam Andžānam 42 atvairīti metieni, bet “Veču Lauks” vārtsargam Reinim Sidrēvicam 53 atvairīti metieni.

 

“JagerTeam” pēdējā periodā salauž līdzvērtīgo spēli pret Lauvām

Ļoti sīva spēle izvērtās šonedēļ starp Rīgas “Lauvas” un “JagerTeam” komandām, kur spēles pārsvars tika pārņemts tikai pēdējā trešdaļā, tas izdevās “JagerTeam” komandai. Spēle noslēdzās ar rezultātu 9:5 par labu “JagerTeam”, pēc otrā perioda rezultāts vēl bija 5:4. Rezultatīvākais “JagerTeam” ar četriem punktiem bija Roberts Gučiks (3+1). Lauvās rezultatīvākais ar trīs punktiem bija Krišs Spirks.

  

“FBK Baložiem” piektais panākums piecās spēlēs

Piekto uzvaru pēc kārtas šajā sezonā izcīnīja “FBK Baloži” florbolisti, kas pārspēja “FK Marvelous” vienību ar rezultātu 8:3. Ar hat-trick Baložu rindās izcēlās Oskars Eglītis. Par labāko spēlētāju Baložu rindās tika atzīts Inguss Pumpurs, bet “FK Marvelous” komandā labākais bija Oļegs Pipurs. Šobrīd “FBK Baloži” ar izcīnītiem 25 punktiem ir līderi Rīgas atklātajā čempionātā.

 

 

Atbalstītāji

 

Komandu atbalstītāji

Čempionāts