Piedāvājam plašāku ieskatu Rīgas atklātā čempionāta florbolā aizvadītās nedēļas aktualitātēs.

“FK Jūrmala” pirmā uzvara RAČF

Pirmo uzvaru šajā sezonā un visā RAČF kopumā izcīnīja “FK Jūrmala” florbolisti, kas pārspēja “Armijas florbola klubu” ar rezultātu 10:7. Armijniekiem šī bija pirmā spēle šajā sezonā, komandā vietu saglabājis ir pērnās sezonas komandas snaiperis Matīss Pēteris Polis. Polis šajā spēlē izcēlās ar pieciem punktiem (3+2), bet tas bija par maz, lai izcīnītu uzvaru. Mājinieku rindās rezultatīvākie bija Matīss Gailis un Ansis Auzāns, abiem pa četriem punktiem.

Vicečempioniem otrā uzvara šosezon

Otro uzvaru šajā sezonā izcīnīja pērnās sezonas vicečempioni “DTG” florbolisti, kas pārspēja šīs sezonas jaunpienācējus “Veču lauks” komandu ar rezultātu 13:7. “DTG” florbolisti sāka šo spēli ļoti pārliecinoši, spēlei esot vidusdaļā, rezultāts rādija par labu “DTG” florbolistiem 8:0. Otrais periods noslēdzās 10:2. trešajā periodā labāku spēli parādīja “Veču Lauks” vienība, bet tas neglāba no zaudējuma. Rezultatīvākais “DTG” rindās bija Reinis Millers ar pieciem punktiem (3+2).

Brāļi Dāles atnes Ikšķilei pārliecinošu uzvaru

Pārliecinošu uzvaru šajā nedēļā izcīnīja “FK Ikšķile” florbolisti, kas ar rezultātu 8:2 viesos pārspēja “Oligarhi” vienību. Liels devums uzvarai bija brāļu Dāles sniegums. Tomam Dālem šajā spēlē četri punkti (2+2), bet Alvim pieci (1+4). Ar šo sniegumu pērnās sezonas čempioni tagad ieņem sesto vietu turnīra tabulā.

Cinovska divi vārti palīdz JeNo-2 uzvarēt viesos

Par aizraujošu spēli šajā nedēļā parūpējās “FK Marvelous” un “JeNo-2” florbolisti. Spēle diez gan maz rezultatīva 2:3 tikai, bet spriedze valdīja laukumā. Uzvaru “Jeno-2” florbolistiem atnesa Matīsa Cinovska divi vārtu guvumi. Trešie vārti tika gūti trešā perioda 10.minūtē, kad viņš savu vienību izvirzīja vadībā. Labu spēli aizvadīja abu vienību vārtsargi, “Marvelous” vārtsargs Ozoliņš atvairīja 26 metienus, bet Jelgavnieku vārtsargs Čiekurs 24 metienus.

Armijniekiem pirmā uzvara šosezon

Pirmo uzvaru šosezon izdevās izcīnīt “Armijas florbola klubam”, kas tika galā ar “JagerTeam” – 7:3. Rezultatīvākie armijnieku rindās bija Mārtiņš Kalniņš un Ričards Aksels Ozoliņš, abiem pa trīs punktiem. Tikmēr “JagerTeam” ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Kristers Puķītis. Nākamajā nedēļā “Armijas florbola klubam” divas spēles, pret pašreizējiem čempioniem “FK Ikšķile” un pērnās sezonas pāri darītājiem Rīgas “Lauvu” vienību.

“FK Carnikava” ar pārliecinošu pirmo trešdaļu izcīna uzvaru mājās

Ļoti pārliecinošu uzvaru šajā nedēļā izcīnīja “FK Carnikava” florbolisti, kas pārspēja “NND” florbolistus ar rezultātu 12:5. Carnikavas florbolisti ļoti pārliecinoši aizvadīja tieši spēles pirmo periodu, uzvarot to ar 7:0. Otrais un trešais periods tika nospēlēts neizšķirti. Beigu rezultāts par labu “FK Carnikava” ar +7. Rezultatīvākais Carnikavas rindās ar pieciem punktiem bija Dēvids Osītis (4+1). Viesu rindās labākais bija Toms Eislers ar četriem punktiem (3+1).

“FBK Baloži” turpina bez zaudējumiem

Septīto uzvaru septiņās spēlēs šosezon izcīnīja “FBK Baloži” florbolisti, kas viesos pārspēja Rīgas “Lauvas” florbolistus ar rezultātu 8:6. Spēli aktīvāk sāka Lauvu florbolisti, bet pieredze nospēlēja par labu Baložu florbolistiem. Ar trīs punktiem rezultatīvākie Baložu rindās bija Ingmārs Lapčinskis un Raivo Strēlis. Tikmēr Lauvās ar četriem punktiem atzīmējās komandu līderi Daniels Ģederts un Krišs Spirks.