Piedāvājam plašāku ieskatu Rīgas atklātā čempionāta florbolā aizvadītās nedēļas aktualitātēs.

Dramatiskā spēlē uzvaru izcīna jūrmalnieki

Šonedēļ par interesantāko spēli parūpējās “FK Jūrmala” florbolisti, kas pārspēja dramatiskā spēlē vienus no šīs sezonas līderiem “RTU/Rockets” florbolistus ar rezultātu 11:10 papildlaikā. Teicamu spēli “FK Jūrmala” komandas sastāvā aizvadīja 18 gadus jaunais Matīss Gailis, kuram šajā spēlē 7 punkti (5+2). Gailis veica fantastisku atspēlēšanos trešā perioda beigās savai komandai par labu. Izšķirošos vārtus papildlaikā iemeta Ansis Auzāns. Kārtējo rezultatīvo spēli rīdzinieku rindās aizvadīja Rainers Miķelsons, kuram šajā spēlē seši punkti (5+1). Jūrmalnieki pēc šī panākuma ieņem 11.vietu turnīra tabulā ar 14 punktiem, bet “RTU/Rockets 2” ar 31 punktu ierindojas augstajā piektajā vietā.

Armijniekiem negaidīta uzvara viesos

Par pārsteigumu šajā nedēļā parūpējās “Armijas florbola klubs”, kas viesos pārspēja “FK JeNo-2” vienību ar rezultātu 14:9. Noteikti armijnieku komandā var uzsvērt Armandu Šteinu un Jāni Novikovu, jo viņi bija rezultatīvākie Armijnieku rindās. Novikovam seši punkti, bet Šteinam septiņi punkti. Jelgavnieku rindās rezultatīvi spēlēja Oļegs Stasivs – 5 punkti, kā arī Reinis Kundziņš – 6 punkti. Armijniekiem tā bija tikai otrā uzvara šajā sezonā, kas viņiem deva pacelšanos turnīra tabulā uz 12.vietu. Jelgavnieki ar 25 punktiem pagaidām saglabā vietu labāko astotniekā.

Fināla atkārtojumā pārāki DTG florbolisti

Šonedēļ Spuņciemā tika aizvadīts pērnās sezonas fināls starp “DTG” un “FK Ikšķile” komandām. “DTG” izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 9:3. “DTG” komanda lielo pārsvaru ieguva jau pirmajā periodā, noslēdzot to ar 5:0. Turpinājumā spēle iegāja sīvākā ritmā, bet uzvara bija rokā “DTG” komandai. Galvenie uzvaras kaldinātāji “DTG” komandai bija Valters Ērglis, kuram šajā spēlē seši punkti (4+2) un Reinalds Rimša, kurš izcēlās ar pieciem punktiem (1+4). Fantastisku spēli “DTG” vārtos aizvadīja Niklāvs Krievs, kurš tika galā ar 48 metieniem. “DTG” pēc šī panākuma ierindojas 7.vietā turnīra tabulā, kamēr “FK Ikšķile” ir vienu pozīciju priekšā viņiem.

Līdzīgā cīņā pārāki izrādās Blices florbolisti

Šonedēļ līdzvērtīga cīņa tika aizvadīta starp “Oligarhi” un “RF Blice” komandām. Spēle noslēdzās par labu Blices florbolistiem ar rezultātu 10:9. 3.minūtes līdz spēles beigām rezultāts rādija 9:9, bet visu mainīja Edija Sāviča vārti, kas ļāva Blicei svinēt panākumu šajā spēlē. Sāvičs bija rezultatīvākais savā komandā ar pieciem punktiem (1+4). Tikmēr “Oligarhi” vienības rindās rezultatīvu sniegumu rādīja Haralds Kalniņš (5+0) un Mārtiņš Jansons (4+0). “RF Blice” pēc šī panākuma pacēlās uz 10.vietu turnīra tabulā.

“FK Carnikava” turpina pārliecinoši uzvarēt

Kārtējo pārliecinošo uzvaru izcīnīja “FK Carnikava” florbolisti, kas mājās pārspēja “FK Optibet/Marvelous” florbolistus ar rezultātu 13:4. Rezultatīvu spēli “FK Carnikava” rindās aizvadīja Dēvids Osītis, kuram šajā spēlē 7 punkti (3+4). Lielais pārsvars jau tika iegūts spēles pirmajos divos periodos. “FK Carnikava” šobrīd ar 36 punktiem ieņem trešo vietu turnīra tabulā.

Freimaņa un Zeidlera astoņi punkti atnes “Labi Būs” kārtējo panākumu

Kārtējo graujošo uzvaru izcīnīja “Labi Būs” komanda, kas šonedēļ pārspēja Rīgas “Lauvas” komandu ar rezultātu 19:11. Kārtējo rezultatīvo spēli “Labi Būs” rindās aizvadīja Edgars Zeidlers un Pēteris Freimanis, abiem pa astoņiem punktiem šajā spēlē. Tikmēr Lauvās rezultatīvi bija pirmās maiņas spēlētāji. Danielam Ģedertam 7 punkti (2+5), Krišam Spirkam 6 punkti (3+3) un Raineram Zvaigznem 6 punkti (5+1). “Labi Būs” turnīra tabulā ar 44 punktiem ieņem otro vietu, priekšā tikai “FBK Baloži” ar 45 punktiem.

Zutis un Dābols nokārto “JagerTeam” uzvaru viesos

Skaistu uzvaru viesos šonedēļ izcīnīja “JagerTeam” komanda, kas pārspēja “NND” komandu ar rezultātu 11:4. Uzvaru “JagerTeam” atnesa Romāns Zutis un Matīss Dābols, abiem pa sešiem punktiem šajā spēlē. “JagerTeam” ar 15 punktiem šobrīd ieņem 9.vietu turnīra tabulā.