Piedāvājam plašāku ieskatu Rīgas atklātā čempionāta florbolā aizvadītās nedēļas aktualitātēs.

“JagerTeam” papildlaikā izrauj uzvaru pār jelgavniekiem

Šī nedēļa Rīgas atklātajā čempionātā iesākās ar mazrezultatīvu spēli starp komandām “JagerTeam” un “JeNo-2”. Tā noslēdzās ar komandas “JagerTeam” uzvaru 2:1 papildlaikā. Par galveno varoni šajā spēlē kļuva “JagerTeam” spēlētājs Kristers Puķītis, kurš guva vārtus papildlaika pēdējā minūtē, atnesot savai komandai ceturto panākumu šajā sezonā. Labu spēli Jelgavnieku vārtos aizvadīja vārtsargs Rinalds Riekstiņš, viņam 29 atvairīti metieni. Pēc šī panākuma “JagerTeam” ieņem 9.vietu tabulā, tikmēr Jelgavnieki saglabāja vietu labāko astotniekā.

Oligarhiem negaidīts panākums viesos

Par pārsteigumu šonedēļ parūpējās “Oligarhi” vienības, kas viesos ar rezultātu 7:6 pieveica pērnās sezonas vicečempionus “DTG” komandu. Par galvenajiem uzvaras kaldinātājiem “Oligarhi” komandas rindās kļuva Haralds Klaniņš un Mārtiņš Jansons, abiem pa četriem punktiem. Pēc šīs uzvaras “Oligarhi” komanda pameta pēdējo vietu turnīra tabulā.

“Labi Būs” divas graujošas uzvaras un nostiprināšanās līderu pozīcijā

Šonedēļ divas teicamas spēles aizvadīja pašreizējie līderi turnīra tabulā “Labi Būs” vienība, tiekot pie divām uzvarām. Pirmajā spēlē pārliecinoši tika apspēlēts “Veču Lauks” ar rezultātu 21:6. Rezultatīvu spēli aizvadot Edmundam Lauvam un Andim Levītim, abiem pa astoņiem punktiem šajā spēlē. Tāpat rezultatīvs sniegums Oskaram Vāveram kuram 7 punkti šajā spēlē. “Veču Lauks” rindās teicama spēle Kristam Bitenbinderam, kuram pieci vārti šajā spēlē. Otrajā spēlē “Labi Būs” negaidīti sagrāva tiešākos konkurentus turnīra tabulā “FBK Baloži” ar rezultātu 15:6. Šajā spēlē rezultatīvu sniegumu rādija Pēteris Freimanis – 8 punkti, tāpat arī Aivis Barkovskis – 6 punkti. “Labi Būs” vienpadsmit aizvadītajās spēlēs nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu un ar 54 punktiem atrodas pārliecinoši pirmajā vietā. Komandā rezultatīvākie spēlētāji šobrīd ir Pēteris Freimanis ar 56 punktiem (30+26) un Edgars Zeidlers ar 54 punktiem (32+22).

“NND” ar trīs bezatbildes vārtiem nokārto sev uzvaru

Pie trešā panākuma šajā sezonā tika “NND” florbolisti, kas viesos pārspēja pēdējās vietas īpašnieci “FK Optibet/Marvelous” komandu ar rezultātu 4:2. trešā perioda vidū vēl mājinieki bija vadībā ar rezultātu 2:1. Turpinājumā “NND” iemeta trīs bezatbildes vārtus un izcīnīja uzvaru. Par uzvaru “NND” komandai parūpējās Maksims Krilovs un Kārlis Kontrims. “NND” vārtsargs Kristaps Vērdiņš tika galā ar 25 pretinieku metieniem. Pēc šīs uzvaras “NND” pakāpās uz 12.vietu turnīra tabulā.

Miķelsons kārtējo spēli pēc kārtas uguņo

Kārtējo rezultatīvo spēli šajā nedēļā aizvadīja Rainers Miķelsons, kurš palīdzēja savai komandai “RTU/Rockets-2” izcīnīt uzvaru ar rezultātu 11:6. Šonedēļ “RTU/Rockets-2” aizvadīja spēli izbraukumā pret “Armijas Florbola klubs” komandu. Lielais pārsvars jau tika iegūts spēles pirmajā periodā, kas noslēdzās par labu  viesiem ar rezultātu 5:1. Miķelsonam šajā spēlē seši punkti (5+1), tāpat rezultatīvs sniegums Lastovska un Frolova izpildījumā, abiem pa četriem punktiem. Miķelsons ar 52 punktiem (37+15) ir trešais rezultatīvākais spēlētājs turnīrā.  “RTU/Rockets-2” ar 36 punktiem šobrīd ieņem 5.vietu turnīra tabulā.

Rezultatīvā duelī pārāki “FK Ikšķile” florbolisti

Rezultatīva spēle šajā nedēļā tika aizvadīta Carnikavā, kur savā starpā tikās “FK Carnikava” un “FK Ikšķile”. Spēle noslēdzās par labu Ikšķiles florbolistiem ar rezultātu 14:10. Vairākiem Ikšķiles florbolistiem šajā spēlē četri punkti – Raimondam Zemzālem, brāļiem Dālēm un Dairim Tropam. “FK Carnikava” rindās rezultatīvākais bija Ralfs Stratans, kuram šajā spēlē pieci vārti. Pēc šī panākuma “FK Ikšķile” ar 35 punktiem ieņem 6.vietu turnīra tabulā. Tikmēr “FK Carnikava” ar vienu punktu ir priekšā Ikšķilei.

“BRGD/OC Limbaži” pārliecinoši apspēlē Lauvas

Rezultatīvu uzvaru šajā nedēļā izcīnīja “BRGD/OC Limbaži” florbolisti, kas viesos pārspēja Rīgas “Lauvas” ar rezultātu 16:7. Pēc pirmā perioda rezultāts bija tikai 2:1 viesu labā un nekas neliecināja par graujošu rezultātu šajā spēlē. Spēle sabruka trešajā periodā, kuru “BRGD” uzvarēja ar 9:4. Rezultatīvākais “BRGD” rindās bija Bertrams Kalējs ar 7 punktiem (4+3), viņš arī tika atzīts par labāko spēlētāju savā komandā. Mājinieku rindās labākais bija Krišjānis Odiņš, kuram šī bija atgriešanās spēle Lauvu sastāvā pēc divu sezonu prombūtnes. “BRGD” ar 40 punktiem ieņem 3.vietu turnīra tabulā. Lauvas ar 9 punktiem atrodas pirmspēdējā pozīcijā.

Blicei panākums papildlaikā

Diezgan aizraujoša spēle šonedēļ tika aizvadīta starp “RF Blice” un “FK Jūrmala” komandām. Trešā perioda sākumā Blices florbolisti iemeta trīs bezatbildes vārtus un atradās vadībā ar 8:3 un nekas neliecināja par to, ka jūrmalnieki spēs atspēlēties. Notika pretējais, 12.minūšu laikā “FK Jūrmala” iemeta piecus vārtus un izlīdzināja rezultātu 8:8, kas nozīmēja par papildlaiku  šajā spēlē. Papildlaiks tomēr izvērtās par labu Blices komandai, uzvaras vārtus gūstot Kārlim Zarembam. “RF Blice” izcīnīja uzvaru 9:8. Blices rezultatīvākais spēlētājs bija Ēriks Akulovs, kuram šajā spēlē četri punkti (3+1). Jūrmalnieku rindās rezultatīvākais ar pieciem punktiem bija Ansis Auzāns. “RF Blice” ar 19 punktiem ieņem 10.vietu turnīra tabulā.