Šonedēļ tika aizvadīta otrā nedēļa Rīgas Atklātajā Čempionātā Florbolā, kas vien nozīmēja to, ka turnīrā iesaistījās gandrīz visas dalībnieces. Kopumā tika aizvadītas interesantas astoņas spēles. Šosezon Rīgas Atklātais Čempionāts Florbolā notiek sadarbībā ar Sporta Punkts un Exel. Turnīram ir izstrādāta sava spēļu bumbiņa. Turnīra uzvarētājs balvā saņems 500 eiro dāvanu karti no Sporta Punkts veikala.

 

Šī nedēļa Rīgas Atklātajā Čempionātā Florbolā sākās ar divām spēlēm pirmdienas vakarā. Pirmo spēli šosezon aizvadīja “Saulkalne/Rīgas Lauvas” komanda, kas piekāpās vieniem no turnīra līderiem “Labi Būs/R1.TV.LV komandai ar rezultātu 1:9. Otrajā pirmdienas spēlē “Datu Tehnoloģiju Grupa” komanda mājās piekāpās “FBK Baloži” komandai ar rezultātu 10:16.

Spēles turpinājās jau nākamajā dienā, kur kopumā tika aizvadītas trīs interesantas spēles. Otrās spēles sezonā aizvadīja “Liepupe” un “BRGD” komandas. Viesi “BRGD” bija pārāki šajā spēlē ar rezultātu 7:4, kas viņiem jau bija otrā uzvara pēc kārtas šajā sezonā. Pirmo spēli šajā sezonā aizvadīja arī “RF Blice” komanda, kas mājās pārspēja “Armijas Florbola Klubs” ar rezultātu 12:9. Armijniekiem šis jau bija otrais zaudējums divās spēlēs. Otrdienas vēlākajā spēlē pie pirmā panākuma šajā sezonā tika “Saulkalne/Rīgas Lauvas” komanda, kas viesos ar rezultātu 6:4 uzvarēja “NND” komandu.

Nedēļas noslēgumā tika aizvadītas trīs spēles turnīrā, vienā no tām tikās šīs sezonas debitantes Rīgas “Melnie Vilki” un “FK Straupe” komandas. Straupes komanda bija veiksmīgāka uzvarot šo spēli ar rezultātu 6:2. Citā spēlē pirmās spēles šosezon aizvadīja “Restarts” un “JagerTeam” komandas. “Restarts” ir tā pati vienība, kas pērnajās turnīra sezonās spēlēja ar nosaukumu “Oligarhi”. Šajā spēlē “JagerTeam” florbolisti bija pārāki ar rezultātu 9:6. Nedēļas vienā no noslēdzošajām spēlēm tikās “FK Optibet/Intense” un “FK JeNo” komandas. Jelgavnieki bija pārāki ar rezultātu 10:2, kas deva otro uzvaru pēc kārtas šajā sezonā.

Šobrīd turnīra tabulā ar 10. punktiem ir “Labi Būs/R1.TV.LV, “FK JeNo” un “BRGD” komandas. Protams ir arī komandas, kas tikai aizvadījušas vienu spēli, vai vispār vēl nav uzsākušas dalību turnīrā.

Rezultatīvāko spēlētāju ailē šobrīd atrodas divi “Labi Būs/R1.TV.LV florbolisti Pēteris Freimanis (11 punkti) un Edgars Zeidlers (9 punkti).

Gaidāmajā nedēļā paredzētas veselas deviņas spēles Rīgas Atklātajā Čempionātā Florbolā.

 

Atbalstītāji

 

Komandu atbalstītāji

Čempionāts