Šonedēļ kopumā bija paredzētas deviņas spēles turnīrā, bet viena no tām atcēlās vienas komandas neierašanās dēļ, kā rezultātā otra komanda saņēma tehnisko uzvaru. Šonedēļ pirmās spēles jaunajā sezonā aizvadīja “FK Jūrmala”, “FK Ikšķile” un “RTU/Rockets 2” komandas. Pašlaik bez zaudējumiem turpina spēlēt “FK JeNo”, “BRGD”, “FBK Carnikava” un “Labi Būs/R1.TV.LV” komandas.

Šī Nedēļa sākās ar divām spēlēm pirmdienā, kurās uzvaras izcīnīja vienas no divām turnīra līderēm “FBK Carnikava” un “Labi Būs/R1.TV.LV” komandas. “FBK Carnikava” aizvadīja mājas spēli pret “FK Optibet/Intense” komandu, kas sezonas pirmajā spēlē piedzīvoja sāpīgu zaudējumu. Carnikavieši sezonu bija sākuši ar  graujošu uzvaru pār “Liepupe” komandu. Spēle noslēdzās visai rezultatīvi, “FBK Carnikava” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 13:12. Uzvarētāju rindās rezultatīvākie ar septiņiem punktiem bija Toms Eglīte un Rolands Gustavs Vaivads. Otrajā spēlē “Labi Būs/R1.TV.LV” komanda izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas šosezon, pārspējot “JagerTeam” komandu ar rezultātu 9:3. Šobrīd “Labi Būs/R1.TV.LV komanda ar 15 punktiem ir labākajā trijniekā.

Spēles šonedēļ turpinājās ar “FK Jūrmala” graujošo uzvaru viesos pret Rīgas “Melnie Vilki” ar rezultātu 18:3. Jūrmalnieku rindās ar pieciem punktiem atzīmējās Antons Broks, Matīss Gailis, Artūrs Ķīsis un Ansis Auzāns. Otrajā otrdienas vakara spēlē pie pirmā panākuma šosezon tika “NND” komanda, kas mājās pārspēja “RF Blice” komandu ar rezultātu 6:3.

Trešdienas vienīgajā spēlē, kas tika paredzēta “FK JeNo” komanda saņēma tehnisko uzvaru ar rezultātu 5:0 pret “FK Liepupe” komandu, kas neieradās uz spēli. Jelgavniekiem šobrīd ir 15 punkti, kad dod vietu labākajā trijniekā.

Ceturtdienas vakarā pirmās spēles jaunajā sezonā aizvadīja “FK Ikšķile” un “RTU/Rockets 2” komandas. “RTU/Rockets 2” komanda aizvadīja spēli izbraukumā pret “Saulkalne/Rīgas Lauvas” komandu, kur spēle noslēdzās par labu mājiniekiem ar rezultātu 10:4. Tikmēr “FK Ikšķile” tika galā ar “FBK Baloži” komandu, pārspējot to ar rezultātu 10:8. Brāļiem Dālēm un Ritvaram Rebainim šajā spēlē pa četriem punktiem. Ceturtdien vēl spēli aizvadīja “Armijas Florbola Klubs”, kas cieta jau trešo neveiksmi pēc kārtas jaunajā sezonā,  piekāpjoties “DTG” komandai ar rezultātu 10:11. “DTG” komandā rezultatīvākais ar pieciem punktiem bija Reinis Millers.

Nedēļa kā vienmēr noslēdzās Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijā, kur pie uzvaras tika mājiniece “BRGD” komanda, kas pārspēja šīs sezonas debitanti “FK Straupe” komandu ar rezultātu 9:5. Ar trīs vārtu guvumiem mājinieku rindās atzīmējās Māris Liepiņš.

 

Atbalstītāji

 

Komandu atbalstītāji

Čempionāts