Šonedēļ starts tika dots jaunajai sezonai Rīgas Atklātajam čempionātam Florbolā. Kopumā šogad turnīrā startē 19. vienības, bet par vienu no galvenajiem sponsoriem kļuvis Sporta Punkts. Šajā nedēļā kopumā tika aizvadītas četras spēles.

Šosezon kopumā turnīrā startē 19 komandas. No pagājušās sezonas starp komandām vairs nav atrodama “Veču Lauks” komanda, toties turnīram ir pievienojušās trīs jaunas komandas. Starp debitantēm ir Rīgas “Melnie Vilki” un “FK Straupe” komandas, bet pēc vienas sezonas izlaišanas turnīrā atgriežas “FK Liepupe” komanda.

Kopumā pirmajā nedēļā tika aizvadītas četras spēles RAČF. Atklāšanas spēle tika aizvadīta 30.septembrī Svētē, kad savā starpā tikās “FK JeNo” un “RF Blice” komandas. Labāki šajā spēlē bija mājinieki, kas pārspēja Blices florbolistus ar rezultātu 16:5.

Turpinājums turnīram sekoja jau nākamajā dienā, kur tika aizvadītas divas spēles. Vieni no pagājušās sezonas līderiem “Labi Būs/R1.TV.LV” uzņēma debitantus Rīgas “Melnie Vilki” komandu. Pārāki šajā spēlē bija “Labi Būs/R1.TV.LV spēlētāji, kas pārspēja pretinieku ar rezultātu 17:3. Fantastiska spēle Pēterim Freimanim, kuram šajā spēlē izdevās tikt pie astoņiem rezultativitātes punktiem (2+6).  Citā spēlē “FBK Carnikava” florbolisti pārspēja “FK Liepupe” komandu ar rezultātu 18:2.

Nedēļu RAČF noslēdza duelis starp “BRGD” un “Armijas Florbola Klubu”. Šajā spēlē uzvaru izdevās izcīnīt “BRGD” spēlētājiem ar rezultātu 14:5, neskatoties uz to ka pēc pirmā perioda armijnieki bija vadībā ar rezultātu 3:2.

RAČF komandas 20/21.

Labi Būs/R1.TV.LV, FK JeNo, BRGD, FK Jūrmala, FK Optibet Intense, FK Straupe, FBK Carnikava, RTU/Rockets 2, FBK Baloži, FK Ikšķile, Rīgas Lauvas, Datu Tehnoloģiju Grupa, JagerTeam, NND, Restarts, FK Liepupe, Armijas Florbola Klubs, RF Blice un Rīgas Melnie Vilki

 

Atbalstītāji

 

Komandu atbalstītāji

Čempionāts